Nová éra IQ vaření

Svět se točí kolem chytré domácnosti. Spotřebiče dnes za vás objednají nákup, upečou kuře v troubě, kterou zapnete, ještě než opustíte práci. A kdo ví, možná časem prostřou i rodinný stůl.

CATLER se svými průlomovými spotřebiči otevírá možnosti novému směru vaření nazývanému jako IQ vaření. Chytré vaření však zdaleka není závislé na wifi, spíš naopak. Je to úcta k tradici a ke zdravému rozumu v hlavě. Uvítají ho především milovníci jídla a kvalitních surovin. 

Oč jde? Pavel Šramota, manažer značky CATLER, který stojí za všemi krásnými novinkami, vysvětluje: „IQ vaření používá zdravý rozum v propojení s chytrými technologiemi v domácích spotřebičích. Vaříme jednoduše, zdravě a se zaměřením na lokální produkty, které k nám necestují přes půlku světa, ale které koupíme čerstvé u místních farmářů, vypěstujeme na zahrádce nebo najdeme za plotem. A abychom je správně zpracovali, používáme právě spotřebiče, které jsou vyvinuty v souladu s touto myšlenkou.

Konkrétně jde tedy například o mixér s možností vakuového mixování potravin, které zpomaluje oxidaci, zachovává aroma i vzhled potravin, nedochází k nežádoucí separaci jednotlivých složek atd. Rychlovarná konvice s varným setem, která připraví čaj, ohlídá správnou teplotu i dobu louhování, ale kromě toho si v ní připravíte čatní, pravý domácí jogurt v nákladu pouhých 45 haléřů za energii nebo čokoládové fondue, ale třeba i rychlý a zdravý manažerský oběd s rýží nebo těstovinou. Za největší průlom je považován indukční multicooker MC 8010, jediný svého druhu na trhu. Funguje na principu páry, tlaku a indukcí kumulovaného tepla. Díky tomu je extrémně rychlý, šetří čas i náklady. Dokonalého kulinářského požitku docílíte sice rychle a velmi pohodlně, ale neslevíte z chuti, barvy, vůně, prostě kvality hotového pokrmu. Bez nadsázky – oblíbenou českou svíčkovou připraví do hodiny a můžete si ji dopřát denně až do omrzení.

„Jinými slovy, IQ vaření je způsob zcela přirozený, snadný a přínosný pro každého člena rodiny nebo generaci. Jsme tradiční, ale vaříme rychleji, šetrněji, úsporněji. S nároky na perfektní výsledek. A dokonalá chuť – to je jediné, co nás zajímá. A v tomto duchu, bude pokračovat vývoj spotřebičů značky CATLER“ dodává na závěr Pavel Šramota.  

Sdílejte